Võla Nõustamine

 

Sul on tekkinud võlgnevus. Oled kunagi kergekäeliselt võtnud laenu või sõlminud mõne muu lepingu, millest tulenevad kohustused on jäänud täitmata, sest õigeaegselt ei olnud rahapuudusel võimalust võlga tasuda või Sa lihtsalt unustasid seda teha.

Nüüdseks saad võlausaldajatelt ja/või inkassofirmadelt kirju, mis on täis ähvardusi ja arusaamatult suuri nõudeid. Võib-olla on võlausaldaja pöördunud Sinu vastu kohtusse. Võimalik, et nõue on juba kohtutäituri käes.

 Sa tahaksid ja Sul isegi oleks võimalik hakata võlgnevust tasuma, kuid võlausaldajaga on ebameeldiv suhelda ning niivõrd suurt summat, kui Sinult nõutakse, pole Sa nõus maksma.

 Kui eelnev tekst kirjeldas Sinu olukorda, siis oled jõudnud õigesse kohta. Pakume Sulle võlanõustamise teenust, mille raames:

 

  • Selgitame välja nõude suuruse ning analüüsime nõude alusdokumente, et hinnata, kas Sinu vastu esitatud nõue on üldse põhjendatud
  • Suhtleme ise võlausaldajaga, et säästa Sinu aega ja närve
  • Koostame lepingud tagamaks, et kokkulepitud summa tasumise korral võid antud probleemi igaveseks unustada
  • Teeme kõik endast oleneva, et võlausaldajale tagasimakstav summa oleks mõistlik ja Sinule jõukohane
  • Vajadusel analüüsime Sinu kulusid ja tulusid ning selgitame välja, kust saaksid rohkem säästa, et võlakoormast kiiremini ja odavamalt vabaneda

 

Kui soovid meie abi oma võlgnevuse likvideerimiseks siis võta meiega julgesti ühendust.